Zkušenosti klientů

 11.12.2013

Standardně bych léčení energií nevěřila a stavěla bych se k němu odmítavě. Léčení energií na dálku bych nebrala vážně již vůbec. Nicméně během letošního podzimu se mi podařilo ztratit se ve svém životě, což mě k této terapii nakonec přivedlo. 
 

Začnu uvedením do mého příběhu... Abych se dostala na současnou pozici, kterou jsem si odedávna idealizovala, musela jsem se vzdát svých ostatních cílů a především přesvědčit okolí, že toto je mým životním snem. Nicméně sen se přiblížil, začal být realitou a já zjistila, že se jedná o peklo, spíš než sen. Že mě práce nejde a velmi mě vyčerpává. Ocitla jsem se na místě, kde bylo všechno nepřátelské a cizí, kde mě nikdo nechápal. Navíc jsem nebyla schopná dostát veškerým očekáváním, což ve mě začalo vyvolávat pocity selhání, viny a nepatřičnosti - přece jsem si to vybrala, tak to teď musím úspěšně snášet... Vstávala jsem s depresivní nechutí cokoliv dělat, když to stejně nemá cenu, když je tahle bitva tak či tak prohraná, když mě čeká zase další den nesmyslného boje za něco, čemu nevěřím. Všechny moje naděje a očekávání se rozplynuly, připadala jsem si zrazená osudem. Přestala jsem věřit v jakékoliv vyšší cíle a hodnoty, když stejně nic nefunguje a všechno je jen pozlátko podvodu, které mě láká svým povrchním obalem, aby mě vzápětí mohlo vnitřně zranit a před ostatními potopit. S těmito pocity trvalé marnosti a zmaru, kdy jsem se i několikrát denně rozbrečela zoufalstvím z bezvýchodnosti situace a kdy už jsem nechtěla pokračovat, mi začalo být téměř všechno jedno.

 
Ale nějaká malá část ve mě stále ještě toužila po návratu k předchozí radosti a normálnímu životu, kde se namísto věčné temnoty tma a světlo prolínají. Navštívila jsem různé psychologické poradny a posléze i doktorku (která mi pouze předepsala antidepresiva), ale nebylo to k ničemu. Tak mě ještě napadlo zkusit léčitele na dálku, když už bylo stejně všechno ztracené a dávno nezáleželo na tom, čemu věřím a čemu ne. Kontaktovala jsem pana Chládka, který mi nabídl "smazání negativních programů podvědomí" a instalaci "pozitivních a ochranných programů". Ač jsem o metodě nebyla principiálně přesvědčená, v sázce byla naděje, která má v časech zoufalství větší hodnotu než pár stokorun, tak jsem souhlasila. 

 
No a světe div se, moje beznaděj se začala postupně proměňovat přes racionálnější pohled na věc a vědomí toho, že vždycky existuje mnoho alternativ, až na stav normálního vnímání každodenní radosti. Nechci tvrdit, že se cokoliv stalo rychle a okamžitě, to ne. Ale během terapie, která trvala přibližně dva měsíce, jsem začala postupně získávat radost a hlavně pevnější vědomí toho, kdo jsem a kam bych chtěla směřovat. Uvědomila jsem si, že škola a práce nejsou tím nejdůležitějším a že možná v životě směřuji úplně jinam. Došlo mi, že pocit vnitřního naplnění je mnohem hodnotnější než názory okolí, které jednotlivce soudí tak krutě. Terapie mi myslím otevřela širší pohled na sebe, který byl zakalený vší beznadějí a opakovaným zklamáním. Tedy: okolnosti se nezměnili, stále jsou pro mě poměrně nepříznivé, všem moje vnímání se značně posunulo a už situaci neberu tak vážně, vím, že člověk není definován pouze tím, co dělá. A již pracuji na tom, abych mohla být tam, kde budu opět doceněna a kde budu ze své práce mít radost a pocit naplnění. Terapie za vás problémy nevyřeší, pomůže vám jen otevřít vnitřní zrak tak, abyste uviděli řešení sami.

 
Závěrem bych ráda dodala odvahu všem, kteří si terapií nejsou jisti. Nemáte co ztratit, a i když se to zdá nepravděpodobné, může vám to hodně pomoci.

 
S pozdravem a nadějí,
Anežka 
(máte-li otázky na mou zkušenost, nebojte se mě zeptat přímo na mé adrese acm2@email.cz)


 

Terapie LSVJ + energie:

Dobrý den,pane Jaroslave,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaše terapie a léčení na dálku,energií Jantarris a Kristallis .Než jste mě začal léčit Vaší energií,prodělala jsem mnohá vyšetření a rehabilitací,trpěla jsem bolesti zad,krční páteře,brnění po celém těle a velkou fyzickou únavou i po méně namáhavé práci.Byla mi diagnostikována latentní tetanie a mám také sníženou funkci štítné žlázy.Byla jsem na tom šparně fyzicky i psychicky,protože mi nebyl nikdo schopen pomoci,můj stav se nezlepšoval,cítila jsem beznaděj.Při každé Vaší terapií jsem cítila  jemné brnění  postupující od nohou až k hlavě,teplo po těle,cítila jsem duševní klid a sílu energie ,která přicházela.Po dvouměsíčních terapiích se můj stav zlepšil  na tolik,že můj pohyb je bez bolesti,brnění a únavu už nepocituji a mám opět  veselejší pohled na svět a na život.Svými terapiemi jste mi velmi pomohl a tímto bych Vám chtěla ještě jednou poděkovat ,že dokážete Vaší energií pomáhat a léčit nemocné, s pozdravem Vladka.