Oč jde?

Vycházíme z uvědomění následujících myšlenek. Mohu změnit druhého člověka, na kterém mi něco vadí? Odpověď zní NE. Mohu ale pracovat na sobě, aby mi to přestalo vadit. Takto postupně přestanu ztrácet energii, který si ten druhý člověk ode mě bere. K tomu lze využít metodu EFT (emotional freedom techniques) - techniky emoční svobody. Tuto techniku může také používat každý sám na sobě. Technika není vhodná pro lidi s nízkou emocionalitou či citlivostí (kteří nevědí co cítí), kteří se obtížně analyzují. 
   Pomocí metody EFT lze postupně neutralizovat škodlivé negativní emoce, což dovoluje pokročit směrem k opravdové dospělosti a nezávislosti na negativitě. To je jedna z nejrychlejších cest k LÁSCE. Bez lásky nelze duchovně růst. 
Je to jedna z mála metod pro řešení problémů ve vztazích.
 
   Další metoda je vhodná pro všechny typy lidí. je to Access Bars (přístupové body či proužky). Jde o napojení na vesmírné vědomí automaticky působící na pozitivní vývoj člověka. Terapeut působí svojí energií dotykem prstů na přesně stanovené body na hlavě (32 bodů) postupně v různých kombinacích.
 
   Domníváme se, že problémy člověka obecně jsou způsobeny ztrátou přirozenosti člověka během jeho historického vývoje a také během aktuálního života. Došlo totiž k mocnému natažení programů strachu a zastrašování. Po neutralizování všech slupek programů strachu v lidském organismu a mikrokosmu se lze dostat k radosti ze života a k lásce. A to je oč tu běží. DĚJ SE VŮLE NEJPŘIROZENĚJŠÍ SILOVÉ TROJICE.