Partnerství s dvojpaprskem (partnerem Opravdové Lásky)

   Dvojpaprskem (dvoupaprskem) se myslí vaše druhá duchovní polovina . Když duše vzniká je v jednotě. Ve stavu před rozdělením, pak dochází k dělení na jakési dvě části jako když bílek oddělíte od žloutku. Stále jsou však tyto dvě části spojeny energetickým vláknem. Každá část nese jiný „pól“ (pohlaví). A ačkoliv se na počátku rozchází a každá má své inkarnace, úkoly, svou karmu apod., je jejich spojení podvědomě pociťováno a má vliv na mnoho věcí. Např. když jedna část duše prožívá krizové období, druhá přes existující energet. vlákno svému dvojpaprsku pomáhá. Jedna z mála věcí , která dokáže toto spojení ochromit je smrt sebevraždou, kdy dojde k přerušení výměny energií mezi dvojpaprsky , což vyvolá mnoho duševních a duchovních traumat.

   Každý proto hledáme „toho pravého“ a neuvědomujeme si, že ve skutečnosti je to prahnutí po naší druhé části, jež je většinou inkarnována v jiný čas , nebo tak daleko od nás, že není možnost se setkat. K tomuto opětovnému setkání – spojení a sjednocení v Jednotě Boží dochází až poté, co si obě části své karmy vyřešily a zdárně dospěly k cíli svých cest. Pak teprve může dojít k harmonickému spojení opět v jednu „duši“. Proto všichni k tomuto cíli podvědomě i vědomě spěcháme – naše duše ví, že nás čeká osudové setkání.

 

 Pomocí   metody LSVJ lze zjistit:

   - jestli je váš dvojpaprsek inkarnován

   - jestli jste se s ním setkali

   - vaše aktuální připravenost na setkání

   - míra autenticity (z kolika % je sám sebou) dvojpaprsku

   Přesnost stanovení touto původní metodou je 93 %.

   Je zcela pochopitelné, že každý připravený člověk chce znát pravdu co nejrychleji. Na druhou stranu je však také pravda, že život nám přináší takové partnery, kteří jsou momentálně naším aktuálním zrcadlením. Pokud chceme znát partnera Opravdové Lásky a chceme, aby nám s ním bylo dobře, musíme se stát nejdříve sami sebou. K tomu slouží čištění podvědomí člověka od negativních programů sem zanesených výchovou a snahou přežít v současné civilizaci.

 V této době zrychleného duchovního vývoje lidstva bude mnohým z nás umožněno setkání s jejich dvojpaprskem. Pro ty, jež hledají dvojpaprsek (dvouplamen):

PARTNERSTVI-sjednoceni_dvouplamen.doc (67 kB)