Partnerství s dvojpaprskem (partnerem Opravdové Lásky)

   Dvojpaprskem (dvoupaprskem) se myslí vaše druhá duchovní polovina . Když duše vzniká je v jednotě. Ve stavu před rozdělením, pak dochází k dělení na jakési dvě části jako když bílek oddělíte od žloutku. Stále jsou však tyto dvě části spojeny energetickým vláknem. Každá část nese jiný „pól“ (pohlaví). A ačkoliv se na počátku rozchází a každá má své inkarnace, úkoly, svou karmu apod., je jejich spojení podvědomě pociťováno a má vliv na mnoho věcí. Např. když jedna část duše prožívá krizové období, druhá přes existující energet. vlákno svému dvojpaprsku pomáhá. Jedna z mála věcí , která dokáže toto spojení ochromit je smrt sebevraždou, kdy dojde k přerušení výměny energií mezi dvojpaprsky , což vyvolá mnoho duševních a duchovních traumat.

   Každý proto hledáme „toho pravého“ a neuvědomujeme si, že ve skutečnosti je to prahnutí po naší druhé části, jež je většinou inkarnována v jiný čas , nebo tak daleko od nás, že není možnost se setkat. K tomuto opětovnému setkání – spojení a sjednocení v Jednotě Boží dochází až poté, co si obě části své karmy vyřešily a zdárně dospěly k cíli svých cest. Pak teprve může dojít k harmonickému spojení opět v jednu „duši“. Proto všichni k tomuto cíli podvědomě i vědomě spěcháme – naše duše ví, že nás čeká osudové setkání.

    Občas se však i ve vesmíru stanou „chyby“. Do řádu vnikne nepostradatelný chaos, jako by došlo k chybě v programu počítače. Tyto dvě části se setkají jako muž a žena – vznikne obrovské pouto, láska jaká se nedá popsat žádnými slovy. Protože však došlo k setkání na fyzické úrovni (většinou jako muž a žena v sexuálním věku) proti zákonu harmonie a pořádku , je tato láska nenaplněna z mnoha důvodů (většinou tyto dvě duše nechtějí rozbít svá momentální manželství a vztahy , snad jsou k tomuto morálnímu kodexu vedeni duch.sférou, možná i tuší, že jejich setkání ještě nastat nemělo. Tyto dvě duše jsou nešťastné, pociťují nenávist k bohu, že něco takového dovolil. Pocit bolesti, nespravedlnosti dlí v jejich srdcích. V Božích silách jako Boží bytosti však není zasáhnout do takového dění. Ono už se toho moc dělat nedá. Drama se rozehrálo a v tom okamžiku už je řešení na těch dvou duších.

    Prostě se stane – stejně tak jako konstruktér či správce počítačové sítě neovlivní neočekávanou poruchu v síti. Může sice vše opravit, ale tím vzniklou škodu ztráty dat apod. neodstraní. Škoda už je napáchána a oba dvojpaprsky trpí. Musí tuto dramatickou situaci zvládnout – po smrti pak budou odměněni neb museli řešit věc, na kterou ještě nebyli připraveni. 

    Jakmile se dvojpaprsky blíží k cíli, jejich duše se setkají např. jako matka a dítě. Jde o první „krátké“ spojení , jakýsi nácvik – když je dítě pár měsíců součástí matčina těla i aury jako plod. Tyto dvě duše si musí pomalu zvykat než dojde ke konečnému splynutí.


 

 Pomocí   metody LSVJ lze zjistit:

   - jestli je váš dvojpaprsek inkarnován

   - jestli jste se s ním setkali

   - vaše aktuální připravenost na setkání

   - míra autenticity (z kolika % je sám sebou) dvojpaprsku

   Přesnost stanovení touto původní metodou je 93 %.

   Je zcela pochopitelné, že každý připravený člověk chce znát pravdu co nejrychleji. Na druhou stranu je však také pravda, že život nám přináší takové partnery, kteří jsou momentálně naším aktuálním zrcadlením. Pokud chceme znát partnera Opravdové Lásky a chceme, aby nám s ním bylo dobře, musíme se stát nejdříve sami sebou. K tomu slouží čištění podvědomí člověka od negativních programů sem zanesených výchovou a snahou přežít v současné civilizaci. Že je klient sám sebou, se pozná automatickým spuštěním energie přípravy na zasvěcování, která reaguje na autenticitu osobnosti klienta, dává tak najevo, že podvědomí klienta je očištěna od vlivů rodičů, vychovatelů apod. a že je sám sebou. Dále se obvykle postupuje tak, že se klientovi zasvěcuje Energie Znovunalezení smyslu života, která je nastavena tak, že stejná modifikace se zasvěcuje zároveň jeho dvojplameni (partner Opravdové Lásky). Pak stačí jen zjistit, komu se zasvěcuje stejná modifikace této energie. Přesnost stanovení partnera OL touto metodou (prostřednictvím zasvěcení Znovunalezení smyslu života) je 99,9 %. Bez tohoto zasvěcování to lze zjistit s pravděpodobností 93 %, neboť je třeba si uvědomit, že partner Opravdové lásky dosud čištěn nebyl, tedy nemusí být aktuálně sám sebou. Dvojpaprsek doposud zpravidla není sám sebou a tedy jeho prezentace je zkreslená. Je to jako na karnevalu, kdy nevíte, kdo se skrývá pod touto maskou

PARTNERSTVI-sjednoceni_dvouplamen.doc (67 kB)