Nabídka terapií

Doporučené terapie

Základní terapie - neutralizace negativních působení, emocí, programů

 

Obvyklá délka úvodní přímé terapie je kolem 2 až 2,5 hod. Terapie zahrnuje přímé sezení s klientem a následné týdenní působení na dálku. 

Přímé sezení obsahuje zjištění informací od klienta, energetické působení bezkontaktní, pro neutralizaci negativních emocí používá moje asistentka kontaktní metodu EFT (poklepávání na meridiánové body na těle) po dohodě s klientem. Zabýváme se také čištěním vztahových problémů a také uzdravováním vztahů mezi dvouplameny (páry Opravdové Lásky), 

Provádíme také terapii Access Bars - délka obvykle 1 až 2 hod.

Cena při přímé terapii je za první hodinu 700 Kč, za další hodinu 600 Kč. Cena je úměrná času terapie.(Návštěvu nutno předem dohodnout.)

 

Ceny 

Při terapii na dálku používáme komunikaci přes internet za pomoci programu Skype - cena 600 Kč / hod. Požadujeme zálohu předem 600 Kč.

Ceny za zasvěcení do energií jsou uvedeny v jejich popisu

 
 

Další terapie

  • potíže ve vztazích s blízkými lidmi - zjištění příčin a léčení
  • zvyšování životní energie a vitality - prověřeny všechny možnosti zvýšení energie a příjmu energie, zvednutí energetické odolnosti
  • čištění rodové zátěže - zjišťování příčin zátěže - ze strany matky, otce (mužská, ženská linie) - čištění

      Délka terapií pak závisí na komplikovanosti a hloubce příčin, které způsobily určený problém. Obvykle nutno terapie opakovat až do vyléčení.

 

   Praktické provedení terapií

  Přímé terapie

   Nabízím přímé terapie v Praze. Sezení je nutno e-mailem, či telefonicky dohodnout (objednat). 

  

  Terapie přes Internet - Skype

   Terapie lze provádět také na dálku.  Lze využít komunikaci přes Skype (aby nás klient viděl).  Identifikovaný problém je pak léčen na dálku ve spolupráci s klientem. 

 

   Terapie prováděná v bytě klienta

   Terapie lze provádět také v bytě klienta, pokud souhlasí klient i terapeut. V některých případech je to nejlepší řešení (při problémech spojených s místem bydliště).  Platí pro Prahu a okolí. Cestovné se účtuje zvlášť.

 

        Objednávejte na samisebou@seznam.cz.

 

Předpokladem úspěšné léčby je, že klient sám si přeje vyřešit svoje problémy a bude se řídit případnými informacemi a doporučeními, které vyplynou při terapii.