Energie ochrany

    Spouští se automaticky v případě potřeby (ohrožení) a nejsou potřeba zvláštní schopnosti ani osobní účast v kurzu (zasvěcuje se na dálku). Chrání mj. před emočními útoky, což je přenesení negativních emocí z jiného člověka.

    Emoční útok je možno si představit jako nedovolený odběr životní energie. Vaše domácí spotřebiče pohání elektřina (oživuje je), vaše tělo zase pohání životní energie, takže cítí, roste a umí se radovat ze života. Stejně jako přepětí či podpětí v síti rozbije váš spotřebič, přepětí či podpětí v síti životní energie může způsobit nemoc či dokonce smrt. Kolísání životní energie způsobují mentální viry - programy (projevují se jako negativní emoce), které odebírají životní energii zpravidla ve prospěch černého mága. Tak lze označit každého člověka, který nějakým způsobem těží z neštěstí druhých, byť hypoteticky. Mnoho jich lze proto potkat např. ve zdravotnictví, v politice, pojišťovnictví či školství. rozhodující jsou vaše pocity při setkání s tímto člověkem.

    Tato energie má nyní již 10 stupňů:

  • ochrana před emočním útokem - nyní a do budoucna
  • zastínění emočního napadení - z minulých životů a minulosti, tak aby se neprojevila v realitě
  • vyrovnání energetického dluhu - rozpuštění veškeré karmy z minulých i tohoto života
  • vytvoření vstřícného pole - ochrana proti černé magii, kdy dojde ke změně polarity přijímané energie tak, aby její působení bylo vždy kladné
  • duchovní probuzení do Nového Světa
  • automatické stahování aktuálních verzí energie od autorů Jaroslava Fialky Chládka a Hany Fialkové
  • rozšíření působnosti energie také na partnera Opravdové Lásky (dvojplamen)
  • ochrana vztahu Opravdové Lásky
  • příležitost ke změně (odstínění od negativních vlivů umožňuje transformační skok)
  • odstínění bloků ve spojení ke Stvořiteli

    Používání:

     Výběr energie z prvních čtyř stupňů, intenzita a délka působení je zcela řízena intuitivně a není třeba vědomě působit v tomto směru. Jako se vyvíjejí a zdokonalují průmyslové technologie, vyvíjí se také použití jemnohmotných energií a zacházení s nimi, aby byly přístupné každému a nesloužily tak pouze skupince vyvolených.

    Zasvěcuje se do deseti stupňů postupně. V případě obtíží je třeba provést očištění podvědomí od případných mentálních virů. Délka zasvěcení do jednotlivých stupňů může být různě dlouhá podle potřeb klienta.

Cena za zasvěcení do prvního stupně je 450 Kč - zahrnuje zasvěcení, diagnostika aury a vyčištění aury od mentálních virů. Zasvěcení za každý další stupeň stojí 200 Kč - zahrnuje zasvěcení a kontrolu průběhu.